ثبت نام آزمون تافل برای آذرماه ۹۴ در دانشگاه پیام نور آغاز شد. هزینه ثبت نام داوطلبان مبلغ ۷۵۰.۰۰۰ ریال (۷۵ هزار تومان) می باشد که نسبت به دوره قبلی تغییراتی نداشته است. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تافل دانشگاه پیام نور را دارند ،

ثبت نام آزمون تافل برای آذرماه ۹۴ در دانشگاه پیام نور آغاز شد.

هزینه ثبت نام داوطلبان مبلغ ۷۵۰.۰۰۰ ریال (۷۵ هزار تومان) می باشد که نسبت به دوره قبلی تغییراتی نداشته است.

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تافل دانشگاه پیام نور را دارند ، می توانند از تاریخ ۱۴ آذر ماه لغایت ۱۷ آذرماه ۹۴ با مراجعه به لینک زیر جهت ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

 

ثبت نام متقاضیان جدیدالورود برای آزمون تافل آذرماه ۹۴ پیام نور – کلیک کنید

 

ثبت نام متقاضیان دارای کد پیگیری – برای آزمون تافل آذرماه ۹۴ پیام نور – کلیک کنید
(مخصوص داوطلبانی که در دوره های قبل آزمون تافل مقطع دکتری دانشگاه پیام نور ( تیر، مهر،آذر و اسفند ماه ۹۳ و اردیبهشت و شهریور ۹۴) شرکت نموده اند)

 

زمان توزیع کارت آزمون تافل پیام نور از تاریخ ۲۴ آذرماه لغایت ۲۶ آذرماه ۹۴ خواهد بود و نهایتا آزمون تافل پیام نور در تاریخ ۲۶ آذرماه ۹۴ از ساعت ۹ لغایت ۱۱ صبح برگزار خواهد شد.

داوطلبان می توانند هزینه ثبت نام را به شماره حساب ۲۱۷۸۶۰۹۰۰۱۰۰۷ به حساب بانک ملی شعبه بنفشه به نام دانشگاه پیام نور واریز نمایند و جهت رفع هرگونه مشکل احتمالی با شماره تلفن ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

آزمون در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، فارس، کرمانشاه و واحد جلفا برگزار می گردد.


نکات ویژه زمان ثبت نام :

توجه ویژه ۱ : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.

توجه ویژه ۲ : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.

توجه ویژه ۳ : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم کد پیگیری ۹ رقمی دریافت نمایید.

توجه ویزه ۴: داوطلبانی که دوره های قبل نیز شرکت نموده اند، در صورت تکمیل صحیح ثبت نام آنها، کد پیگیری ۹ رقمی قبلی آنها تایید و به ایشان ارائه میگردد.

توجه ویژه ۵ : شما می توانید پس از پایان مراحل ثبت نام و از طریق ویرایش اطلاعات، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.


منبع:pnuna.com